درباره ما

لیدی برد جانسون​

با شکفتن هر گیاهی، امیدی شکفته می شود

شرکت آب و خاک آریا تیاب

ما در سال ۱۳۹۱ شرکت آب و خاک آریا تیاب را تاسیس کردیم در آن زمان بیشتر فعالیت ما در زمینه تولید و تامین لوازم آبیاری آبرسانی پروژه های بزرگ ملی و منطقه بود، بنا بر شرایط تصمیم به ارائه گونه ای دگر از خدمت به کشور عزیزمان شدیم؛ در سال ۱۳۹۴ بطور رسمی تولید المان های دیوارسبز تیاب با نام تجاری گلدون دیواری تیاب و ارائه خدمات مرتبط را آغاز کردیم. با افزایش تقاضا بر آن شدیم تا نام تجاری دیوارسبز تیاب را به عنوان خروجی کار با گلدان های تیاب نیز ثبت کنیم.
سایت حاضر صرفا جهت معرفی آن محصول تقدیم نگاه زیبای شما می شود. برنامه های زیادی داریم که انجام آن با تنها با حمایت شما میسر است. امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم و شما با دیوارسبز تیاب لحظه های خوبی داشته باشید.

حس لذت ، مفهوم زندگی

چشم انداز

ما اعتقاد داریم سلامت جسم و روان بـرای نسل حاضر‌ و آینده از اهمیت بالایی برخوردار است. جامعه سالم و با نشاط، ارزشمندترین ثروت ملی ایران و ایرانی است.

شعار ما حس لذت ، مفهوم زندگی است، درک لذت زندگی

ماموریت

شرکت آب و خاک آریا تیاب در زمینه تولید المان های دیوارسبز طبیعی، گل و گیاه، بازرگانی و تامین تجهیزات آبیاری و آبرسانی در پروژه‌های ملی، منطقه‌ای و شخصی فعالیت می‌کند. ما همواره بدنبال توسعه و مشارکت با ذینفعان تجاری خود در سطح داخلی و بین‌المللی هستیم.

اصول و ارزش‌ها

ما معتقدیم مشتریان و مصرف کنندگان محصولات ما عضوی از خانواده شرکت آب و خاک آریا تیاب هستند. به حضور و وجود آنها احترام می‌گذاریم و از ارتباط با آنها خرسند هستیم.ما کالاهایی را تولید و توزیع می‌کنیم که نیاز مصرف‌کننده است و با خرید آن از کیفیت و خدمات شرکت آب و خاک آریا تیاب خشنود می‌شوند. شرکت آب و خاک آریا تیاب بخشی از درآمد یا کالاهای خود را صرف توسعه و آبادانی نقاط محروم کشور می‌کند و آن را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند.

 ما درک می‌کنیم که برای ارتقاء روز افزون خدمات خود و رضایت‌مندی مشتریان نیاز بـه پیشنهادات آنها داریم. از این رو مشتاق شنیدن و بکار بردن آن در زمان مقتضی هستیم. مـا به ارزش آفرینی، کیفیت و خدمات بهتر برای همه شرکای تجاری خود اعتقاد داریم و این موضوع برایمان ارزشمند است و بـه حفظ آن پایبند هستیم.ما استانداردهای کیفی خـود را فدای منافع کوتاه مدت نمی‌کنیم. رفتار و عملکرد شفـاف ما، اصول و باور شرکت آب و خاک آریا تیاب است.

اعداد با شما سخن می گویند

متر مربع دیوارسبز کار شده
۰
مشتریان راضی
۰
مشتریان ناراضی
۰

گواهی نامه های دیوار سبز تیاب