خدمات ما

تهیه گیاه، نصب، آموزش، گارانتی و نگهداری

ما طبیعت را پیش شما می آوریم

دیوارسبز تیاب شما همان چیزی است که باید از آن لذت ببرید. کار کردن با گل و گیاه به شما آرامش، نشاط و شادی می دهد.

اگر فرصت نگهداری از دیوارسبزتان را ندارید ما آماده ارائه خدمات متنوع نگهداری با کیفیت و قیمت مناسب هستیم. از طرفی مشاوره ما همیشه رایگان در اختیار شما است، از آن استفاده کنید.

آموزش و بازرسی دیوارسبزتان توسط تیم ما رایگان انجام می شود، از این طریق مطمئن شویم که آموزش های لازم در خصوص عملکرد و نگهداری دیوارسبز داده شده است. در این مدت اگر گیاهی نیاز به رسیدگی و یا تعویض دارد آن را برای شما انجام دهیم.

ما همیشه آماده هستیم

نصب

ما اجرای دیوارسبز تیاب را به سرعت و در کمترین زمان ممکن انجام و تحویل شما می دهیم. نصب دیوارسبز تیاب بر روی هر سطحی برای ما ممکن است. کافی است دیوار و یا سازه مورد نظر استحکام لازم برای تحمل وزن دیوارسبز را داشته باشد. یعنی بتواند پیچ و رول پلاک را در خود نگه دارد و اصطلاحا پوک نباشد. در غیر این صورت، با ایجاد زیرسازی از جنس چوب، پروفیل های کناف کاری یا آهنی دیوار سبز تیاب در همه جا برایتان نصب می کنیم.

پشتیبانی فنی و نگهداری

دیوارسبز تیاب یک گرین وال متفاوت است، همان چیزی است که از آن لذت خواهید برد. نگاه کردن و کار با گل و گیاه بـه شما آرامش، نشاط و شادی می دهد. اما اگر فرصت نگهداری از دیوارسبزتان را ندارید ما آماده ارائه خدمات متنوع نگهداری با کیفیت مناسب هستیم. مشاوره، آموزش و بازدیدهای دوره ای ما همیشه رایگان در اختیار شما است، با ما تماس بگیرید و از آن استفاده کنید.

گیاهان

ما بهترین و سالم ترین گیاهان را در دیوارسبز تیاب استفاده می کنیم، تا شما همیشـه باغ عمودی سرسبزی داشته باشید. دقت به شدت نور، دمای محیط و علاقه های بهره بردار در انتخاب نهایی گیاهان دیوارسبز موثر است. در هر متر مربع دیوارسبز تیاب چهل و دو عدد گیاه قرار می گیرد که تراکم فوق العاده و چشم نوازی را ارائه می دهد.

آموزش

اگر تمایل دارید خودتان دیوارسبز تیاب را نصب کنید، اطلاعات متنوعی در وب سایت ما بخش مرکز آموزش دیوارسبز تیاب موجود است. برای آموزش و پاسخ به سوالات شما همیشه آمادگی داریم. همچنین دوره های کامل آموزشی برای نمایندگان، عاملیت ها و علاقمندان با هماهنگی قبلی بصورت کاملا رایگان برگزار می شود.

لذت ببرید

با گیاهان دیوار سبز خود حرف بزنید، چند لحظه ای با دقت به ساقه، برگ و خاک آنها نگاه کنید ظاهر شاخ و برگ گیاهان با شما سخن می گویند